Rezultate

Rezultate

Echipele CALIFICATE pentru PROBA PRACTICĂ din 19 mai 2018 la Oradea,  care au confirmat participarea.

Echipe sunt  ordonate alfabetic după numele școlii.  Punctajul acestora este cuprins între 92,6 și 100 puncte. Clasamentul final  se va realiza după desfășurarea probei practice.

nr Unitate de învățământ Localitatea Județul Numele şi prenumele elevului 1 Numele şi prenumele elevului 2 Numele şi prenumele elevului 3 Numele şi prenumele profesorului pregătitor
1 Colegiul National “Gheorghe Lazar” București București Dimonu David Grigoraș Iris Enescu Vlad Andrei Doicin Luminița
2 Colegiul National ”Grigore Moisil” Bucuresti București Ciubuc David Petru Nemeti Ștefan Valentin Plǎmǎdealǎ Victoria Costeniuc Iuliana
3 Colegiul Național ”Emanil Gojdu” Oradea Bihor Bughiu George Covaci Andrei Ghergheleș Mihai Luncan Anița
4 Colegiul Național ”Emanuil Gojdu” Oradea Bihor Țig Andreea Haiduc Anastasia Ilieș Ariana Luncan Anița
5 Colegiul Național ”Mihai Viteazul” Ploiești Prahova Constantinescu A.N. Ana Maria Duță F.V. Andrei Sebastian Ilie M. Lorena Ioana Morcovescu Mihaela Veronica
6 Colegiul Național de Informatică ”Tudor Vianu” București București Marcu Sebastian Lupu Ștefan Diaconescu Vlad Marcu Mirela
7 Colegiul Național de Informatică ”Tudor Vianu” București București Liliac-Zajontz Ana Verde Cristian Flaviu Andrei George Matei Marcu Mirela
8 Liceul Teoretic “Sfântu Nicolae” Gheorgheni Gheorgheni Harghita Tepeş David- Daniel Oniga Laura Molnár Dániel Suciu Elena
9 Liceul Teoretic Grigore Moisil Timișoara Timiș Dragan Iulian Alexandru Stanciu Iulia Mihaela Tepeneu Razvan Mocanu Ramona
10 Liceul Teoretic Internațional de Informatică București București Radu Daria Caraus Ioana Madalina Feodorov Miruna Gherghe Adriana
11 Liceul Teoretic Internațional de Informatică București București Bodrogean Hariclea Briana Cristescu Ciprian Alexandru Catinca Gherghe Adriana
12 Liceul Teoretic Internațional de Informatică București București Dragu Alexandra Kizilcelik Ela Baras Vladimir Nicholas Laurentiu Gherghe Adriana
13 Scoala Gimnaziala “George Emil Palade” Ploiesti Ploiești Prahova Popescu Daria Stefania Olteanu Bianca Elena Ilie Daniel Andrei Burlan Aurelia
14 Scoala Gimnaziala ,,George Cosbuc,, Sighetu-Marmatiei Sighetu-Marmației Maramureș Coroian Maris S Amalia Andreea Szebeni D.Amalia Maria Mihnea F. Raluca Denisa Dragoș Reghina
15 Scoala Gimnazială Nr. 79 Sector 4 București Constantinescu Ciprian Aelenei Alex Ioan Pătruț Rareș Andrei Murguleț Elena-Liliana

Rezultatele etapei județene 2017

Rezultatele etapei interjudețene 2017

 

Print